Druhý finálový zápas se Mostu hodně nepovedl a hosté z Litoměřic uštědřili domácím hokejistům vysokou porážku 5:1.

V mostecké sestavě chyběl potrestaný útočník Petr Přeučil a na hře mužstva to bylo hodně znát. Domácí hokejisté se sice ve 13. minutě ujali vedení, ale pak už jen tahali za kratší konec.

Hosté ještě v téžě minutě vyrovnali a ve druhé třetině se ujali dvoubrankového vedení.

Ve třetí dvacetiminutovce už kralovalo na mosteckém ledě jen jedno mužstvo a Litoměřice dalšími dvěma brankami dorazili mostecké hráče.
V nervozním závěru si Stadion již v pohodě pohlídal své vítězství a zaslouženě vyrovnal stav finálové série na 1:1. Tradice zápasů Mostu a Litoměřic tak zůstala neporušena a i napošesté zvítězilo hostující mužstvo. Finálová série pokračuje v pondělí 5. dubna od 17:00 v Lovosicích.

HC Most - HC Stadion Litoměřice 1:5 (1:1, 0:2, 0:2) stav finálové série 1:1

Branky a asistence: 13. Kašťák (Nedrda, Kuncl) - 14. Procházka (Zenk, Horejsek), 29. Procházka (Horejsek, Buďa), 33. Novák (Kouba, Hlusička), 42. Tvrzník (Slížek, Horčička), 48. Tvrzník. Vyloučení: 4:4 navíc Böhm (Most), Zenk (Litoměřice) oba 5+do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Šmíd – Černý, Vavruška. Diváci: 592.

Sestava Mostu: Melichar ( od 48. Brzobohatý) - Martinka, Havlůj, Šulc, Kuncl, Kunrt, Martinec, Ambrož, Mizera - Tauš, Růžek, T.Přeučil - Hruška, Vrtek, Salač - Kašťák, Šešina, Nedrda - Böhm, Szakál.

Sestava Litoměřic: Volke (Davídek) - Macek, Kaltenböck, Kolbaba, Musílek, Malý, Zenk, Hillmich - Slížek, Horčička, Horejsek - Tvrzník, Buďa, Zuziak - Hlusička, Procházka, Novák - Kloz, Mrázek, Šaffer.