Domácí hokejisty už posílil v zápase obránce Ondřej Vitásek, který přišel do týmu Bílých Tygrů po necelých čtyřech sezonách v Kontinentální lize. Klub stihl vyřídit všechny potřebnosti a reprezentačního beka nasadit do zápasu s Vervou.

Libereckým borcům pak k vypracování šestigólového náskoku stačily úvodní dvě třetiny, když první vyhráli 2:0 a druhou 4:1. Litvínov začal skórovat až ve 38. minutě, kdy se prosadil Lukeš, který navíc asistoval i u druhé trefy Hübla. Třetí gól Krušnohorců zařídil novic Fronk. Na drama ale už žlutočerným nezbyl čas a tak odjíždějí domů bez bodů.

Liberec - Litvínov 6:3 (2:0, 4:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Derner (Pekař, P. Jelínek), 17. Pekař (J. Vlach, Rosandić), 21. A. Musil (Birner, Lenc), 28. P. Jelínek (Derner), 30. A. Musil (Lenc, Birner), 38. J. Vlach (Lenc) – 38. F. Lukeš (Pospíšil, Balinskis), 41. V. Hübl (F. Lukeš), 58. Fronk (P. Zdráhal, Válek).

Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Šmíd (A), Knot, Vitásek, Rosandić, Derner, T. Hanousek, Kolmann (A) – Birner, A. Musil, Lenc – T. Rachůnek (C), P. Jelínek, Pekař – J. Vlach, Hrabík, R. Pavlík – D. Špaček, Šír, Průžek.

HC VERVA Litvínov: Godla (28. Zajíček) – Ščotka, Irving, D. Kolář, Balinskis, Demel, Štich (A), Cibulskis – Jarůšek, M. Hanzl (A), P. Zdráhal – F. Lukeš, V. Hübl (C), Pospíšil – P. Svoboda, Gerhát, Fronk – Zygmunt, Helt, Válek.