Komplex Zlín trvá. Litvínovská Verva doma padla 1:4

Litvínov - Litvínov má za sebou po pátečním vítězném šlágru se Slavií druhé domácí střetnutí v řadě. Tentokrát to ale bylo utkání „blbec". HC Verva dostal lekci z produktivity, jen v první třetině nastřelil třikrát tyč. Gól obstaral jen zkušený forvard Ručinský, na druhé straně dal Zlín ve 2. třetině branky tři a rozhodl o výhře 4:1. Na Zlín se Litvínovu dlouhodobě nedaří, už by se mohlo mluvit téměř o komplexu. Z posledních deseti vzájemných duelů totiž Zlín devětkrát vyhrál.

29.10.2012 1

Martin Ručinský byl jediným úspěšným střelcem Litvínova proti Zlínu.Foto: DENÍK/Jan Vraný

HC Verva Litvínov - PSG Zlín 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 30. Ručinský (V. Hübl, Lukeš) - 22. Honejsek (Horák, Čajánek), 35. Holík (F. Čech), 37. Balaštík (Linhart, Holík), 47. Melenovský (Balaštík, Hamrlík). Rozhodčí: Lacina, Souček - Horinek, J. Svoboda. Vyloučení: 5:8, navíc Linhart (Zlín) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 3224.

Sestavy:

Litvínov: Francouz - Posmyk, Kubát, Stříteský, Holub, K. Černý, Zeman, Gula, Brejčák - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Martynek, Trávníček, Hanzl - Baláž, J. Černý, Ručinský - Bojer, Jurčík, Martin Frolík. Trenéři: V. Jeřábek a Rosol.

Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Horák, Matějíček, Kotvan, 43. min. navíc Valenta - Kubiš, Leška, Holík - Honejsek, Čajánek, Veselý - Balaštík, Melenovský, F. Čech - Ondráček, Šlahař, Okál. Trenéři: Rost. Vlach a Jurík.

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Ústecký kraj - O 14 poslaneckých míst má v Ústeckém kraji zájem 565 registrovaných kandidátů na soupiskách 24 stran a uskupení. Kdo uspěje?

Derby mělo říz! Liberec obrat dokonal v nájezdech, Litvínov nasadil posily

Litvínov – Osmý pokus libereckým vicemistrům vyšel a konečně slaví první venkovní výhru v sezoně. Dočkal se v jednom ze šlágrů 15. extraligového kola v Litvínově, kde díky trefě Michala Bulíře vyhrál 3:2 po samostatných nájezdech. Bílí Tygři dvakrát prohrávali, avšak vždy dokázali srovnat krok a obrat nakonec v nájezdech dokonali.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.