Čím to, že se vám nepodařilo udržet slibné vedení 2:0 po první třetině.

Myslím, že v první třetině jsme měli výborný začátek. Měli jsme obrovský tlak a myslím, že jsme možná i měli dát více gólů. Nicméně si musíme uvědomit, že hrajeme proti silnému mužstvu a nemůžeme dělat chyby. Tam byly dvě chyby, které nás dneska stály zápas a to je pak zbytečné.

Je to určitě i škoda v tom ohledu, že Spartě jste byli vyrovnaným soupeřem, hráli jste dobře.

Určitě, myslím si, že to byl hezký zápas i pro diváka. Nám jde především o body, potřebujeme bodovat a to se dneska bohužel nestalo. Vedli jsme 2:0 a nakonec jsme si to nechali utéct.

Bylo na Spartě vidět, že je v pohodě, že hraje dobře?

Já si myslím, že obě dvě strany hrály dobrý hokej. Nechci hodnotit Spartu, jde především o náš výkon. Myslím, že jsme hráli zodpovědně. Hokej je hra o chybách a my jsme jich dnes udělali více.

V úterý máte doma Karlovy Vary. Takže šance na nápravu.

Pro nás je každý příští zápas důležitý. Nám je vlastně jedno, kdo to je, jestli dneska Sparta a příště Vary. My potřebujeme bodovat v každém zápase a dohnat to manko, které jsme si nastřádali.

Ale na vašich výkonech je znát, že se zvedáte.

Myslím si, že pohoda se vrací. Je to naše první prohra za tři body snad po šesti nebo sedmi zápasech. Nesmí nás to ale srazit na kolena a musíme dál pokračovat v tom, co děláme, v tom systému, který produkujeme. Pak by to mohlo být v pořádku.