„Pořád jsme dotahovali, byl to divoký zápas, “ oddechl si litvínovský útočník František Lukeš, který vstřelil svůj první gól v sezoně a k tomu přidal dvě asistence. „Musíme makat dál,“ burcoval.

Bláznivý zápas, ve kterém domácí třikrát prohrávali, přinesl několik zvratů. Ve druhé periodě Hübl s Lukešem otočili během necelých třech minut z 1:2 na 3:2. Mountfield si ale stejně rychle vzal vedení zpátky.

Ve třetí třetině Litvínov znovu srovnal, ale opět přišla rychlá odpověď Hradce. Domácí to ale nepoložilo a ve 45. minutě vyrovnal na 5:5 Jurčík. Prodloužení odmítl v 58. minutě Jarůšek, když využil první litvínovskou přesilovku v sezoně.

Hosté byli po porážce hodně skleslí „Je to frustrující. Tohle se nesmí stávat,“ utrousil dvougólový střelec Tomáš Vincour.