Jareš zařídil pro Litvínov předkolo play - off

Litvínov - Litvínovský zadák sestřelil dvěma trefami Liberec. Litvínov si zahraje předkolo play - off.

18.2.2011

Hokejisté Litvínova (v bílém Švarný) porazili doma Liberec.Foto: DENÍK/Jan Vraný

Litvínovský obránce Richard Jareš otevřel svými dvěma trefami dveře play – off. Zadák Benziny se postaral v zápase s Libercem o třetí a čtvrtou branku. Litvínovští tak zápas před koncem základní části extraligy rozhodli o předkole play – off.

Hosté z Liberce na Hlinkově stadionu prohrávali už od třetí minuty, když se prosadil domácí Majdan. První periodu Benzina ovládla. V prostředním dějství ale Tygři srovnali krok z hole Holuba. Závěr duelu ale ovšem už patřil Litvínovu a především Jarešovi, který rozjásal domácí ochozy. Z desítky zaručující předkolo play-off už Litvínov nikdo nevyšoupne.

Trenéři po zápase:

Jiří Kalous (trenér Liberce): Zasloužené vítězství Litvínova. Nechali jsme se zbytečně vylučovat, což rozhodlo v náš neprospěch. Soupeř nám dal z přesilovek tři branky, to rozhodlo.

Jiří Kučera (trenér Litvínova): Jsem rád, že jsme dokázali získat body. První třetina byla z naší strany dobrá, ve druhé nás soupeř přehrával, v poslední třetině nám pomohla ta vyloučení.

Litvínov – Liberec 4:3

Třetiny: 2:1, 0:1, 2:1

Muž zápasu: Jareš

Litvínov: Volke - Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Švarný, Skuhrovec, Gula - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Jánský, Kracík, Jenáček - Černý, Vopat, Trávníček - Majdan, Bojer, Gerhát. Trenér: Kýhos.

Liberec: Vošvrda - Čakajík, Hunkes, Moravec, Derner, Trončinský, Holub, Pavlů - Kudrna, P.Nedvěd, Dušek - Bartovič, Podkonický, Špaček - Klimenta, Vak, Víšek - Ondřej, Vantuch, Urban. Trenér: Kalous.

Branky a nahrávky: 3. Majdan, 15. Kubinčák (Černošek, Jenáček), 45. Jareš (V. Hübl, Lukeš), 59. Jareš (Lukeš, Jenáček) - 4. Dušek (Nedvěd, Kudrna), 22. Holub (Vak), 42. Víšek (Klimenta). Rozhodčí: Blecha, Hradil - Barvíř, Poruba. Vyloučení: 4:9. Využití: 3:0. Diváci: 5 234.

18.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Mostecký gólman, Ondřej Bíro, předvádí famózní zákrok v loňském utkání proti Praze.

Most v neděli hostí Prahu v boji o podzimního půlmistra

Hornický pochod Mostem na počest svaté Barbory.

Mostem opět projde hornický průvod se svatou Barborou

Litvínov se po krachu v Pardubicích vrátil zpět na vítěznou vlnu

Litvínov /FOTOGALERIE/ - Tři zápasy po reprezentační přestávce vyhráli za plný počet bodů, pak rupli 0:5 v Pardubicích, ale doma s Vítkovicemi se vrátili na vítěznou vlnu. Hokejisté Litvínova přetlačili vítkovickou Rideru v přesilovce v prodloužení 2:1. Vítěznému střelci Černému stačilo v nastaveném čase 24 vteřin.

Čtyři školy na Mostecku budou volit prezidenta nanečisto

Mostecko - Pokud budou mít reálné volby dvě kola, půjdou k urnám znovu také studenti. Projekt je má vychovat k zodpovědnosti.