Časomíra totiž neukrojila ještě ani šest minut a už padly čtyři góly. Most se prosadil po 45 vteřinách Micalem, Klatovy pak za dvě minuty otočily Michelem a Matiáškem. Domácí srovnali v šesté minutě Nedrdou a divákům se musely točit hlavy.

Pak se gólový ohňostroj zastavil a oba týmy zažehly kanonové šňůry až v poslední třetině, do které šli hosté s dvoubrankovou rezervou. Pak se začaly dít věci. Most ve 43. minutě snížil Bakrlíkem, Klatovy si dvoubrankový náskok vydobyly zpět v 50. minutě, ale Lvi se o minutu později opět dostali nadostřel a přetahovaná pokračovala – Klatovy za pár vteřin zase utekly a domácí se znovu na ně nalepili – 5:6. Hosté ale stejně byli pod Hněvínem lepší a o výhře 8:5 rozhodli v samém závěru, kdy mostecké chyby v obraně využil Tulačka a do prázdné klece pak pečetil Roubal.

Mostečtí lvi – HC Klatovy 5:8 (2:3, 0:1, 3:4)

Branky a nahrávky: 1. Mical (Bakrlík, Havlůj), 6. Nedrda (Fučík, Böhm), 43. Bakrlík (Mical), 51. Bakrlík (Smolka), 54. Nedrda (Böhm, Mical) – 2. Michel (Tulačka, Uhlík), 3. Matiášek (Vavřička), 20. Vavřička (Uhlík), 35. Michel (Roubal), 50. Vavřička (Slavík), 52. Roubal (Roubal, Rubner), 59. Tulačka (Uhlík, Staněk), 60. Roubal (Rubner)

Mostečtí lvi: Hanuljak (Chabr) – Polák, Urbánek, Sklenička, Havlůj, Fučík, Novák, Čmolík – T. Přeučil, Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda, Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner

HC Klatovy: Beran (Čech) – Houdek, Šiller, Staněk, Slavík, Štěpánek, Sysel – Rubner, Hanzlík, Markov, Matiášek, Michel, Tulačka, J. Roubal, Uhlík, D. Roubal, Vavřička. Trenéři: Michal Straka a Ivan Vlček