A tady přišla náprava! Ale jak jinak než dramatická. Litvínov na Vary vletěl a po deseti minutách se trefil Estephan, o minutu později zvyšoval Kudrna. Energetici stihli skóre do konce třetiny „zpříjemnit“ trefou Koblasy. Rozuzlení přinesla poslední periody, kdy na jejím startu zvyšol do dvoubrankového odskoku Zdráhal, jenže Vary stihly ještě v 56. minutě snížit a ve hře bez brankáře Vervě pořádně zatopit. Nicméně Krušnohorci s vypětím sil a Godly v brance těsnou 3:2 výhru udrželi.

HC ENERGIE KARLOVY VARY– HC VERVA LITVÍNOV 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 14. Koblasa (Kohout), 56. Černoch (O. Beránek, Rohan) – 10. Estephan (O. Baláž), 11. Kudrna (F. Lukeš, Demel), 43. P. Zdráhal (Demel, V. Hübl). Rozhodčí: Kika, Sýkora – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 2:7. Bez využití. Střely na branku: 28:25. Diváci: 1 000 (povolený limit).

HC Energie Karlovy Vary: Habal – Rohan, Plutnar, Parkkonen, Dlapa, T. Havlín, Pulpán, L. Doudera – T. Rachůnek, T. Mikúš, Flek – O. Beránek, Kulich, Immo – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Hladonik, Vondráček. Trenéři: Pešout a Mariška.

HC VERVA Litvínov: Godla – Demel, Irving, Hrbas, Balinskis, O. Baláž, Stříteský, D. Zeman – P. Straka, Estephan, Jarůšek – M. Chalupa, V. Hübl, P. Zdráhal – Kudrna, Sukeľ, F. Lukeš – Zygmunt, Gerhát, Válek. Trenéři: Růžička a Sýkora.

Teplice se konečně radují, doma porazily 4:1 Zlín