„Vše je zatím ve stadiu prvotní sondáže terénu a počátečních úvah," uvedl klub na svých oficiálních internetových stránkách.

Litvínov se se Spartou utká v pátek 27. února a duel bude součástí předposledního, 51. kola základní části. Oba soupeři se střetli v Litvínově minulý pátek a zápas sledoval téměř vyprodaný stadion Ivana Hlinky (5.954). Fotbalový stadion Na Stínadlech má oficiální kapacitu 18.221 diváků, která by však pro hokejové utkání mohla být upravena a navýšena.

Venkovní zápasy mají tradici v zámořské NHL, kde se pořádá Winter Classic a na zápasy na fotbalových a baseballových stadionech chodí i přes sto tisíc fanoušků. V extralize se pod širým nebem odehrálo jedno utkání, v lednu 2011 se na plochodrážním stadionu ve Svítkově v Pardubicích představilo Brno. Duel sledovalo 17.140 lidí.

Nejvyšší návštěvou na hokejovém utkání na českém území je 18.500 diváků, kteří v roce 1962 přišli na zápas Spartak Sokolovo – ZKL Brno do nově otevřené Sportovní haly v Praze. Zápas Na Stínadlech by tenhle rekord mohl překonat!