SK Kadaň – HC Most 0:2

Zápas začal ve svižném tempu a od úvodního vhazování museli být ve střehu oba brankáři, kadaňský Hanuljak i mostecký Horčička. Mírně aktivnější byli hosté, kteří se v jedenácté minutě také dostali do vedení. Při přesilovce poslal na branku prudkou střelu švihem kapitán Martínek a Hanuljak puk vyrazil přímo na hůl Jakuba Bauera, který pohodlně doklepával do prázdné branky.

Série následujících vyloučení do konce první třetiny už žádnou další změnu ve skóre nepřinesla.

Kadaňským se nedala upřít snaha, ale pokaždé selhali v koncovce. Lekci z produktivity jim dali Mostečtí ve 24. minutě, kdy se zblízka střelecky prosadil Machulda – 0:2.

Mosteckým hokejistům tento stav vyhovoval a nikam se nehnali dopředu. Pozorně bránili a domácí si s nimi vůbec nevěděli rady.
Ve třetí části vrhli kadaňští hráči všechny síly do útoku se snahou o zkorigování nepříznivého stavu, ale když už se dostali na dostřel mostecké branky, narazili na neprostupnou zeď jménem Horčička. Čas postupně ubíhal a nula na kontě domácích stále platila. V samotném závěru zkusili Kadaňští hru bez brankáře, ale v útoku působili, stejně jako po celý průběh utkání, hodně bezzubým dojmem a Mostečtí si tak odvezli tři body za zasloužené vítězství 2:0.
„Z domácích jsme měli respekt, ale kluci hráli odvážně a beze strachu. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě,“ řekl po utkání mostecký trenér Jan Neliba. Kadaňský lodivod Miroslav Novák dodal: „Prohráli jsme si to sami. Za stavu 0:1 jsme neproměnili šance a soupeř přidal druhý gól, což rozhodlo.“