"Neproměňujeme šance, to je pak problém" pokrčil rameny litvínovský obránce Jiří Hunkes. Verva před duelem se Spartou padla 0:5 v Liberci. "Musíme se více tlačit do branky, pak jinak nemůžeme myslet na vstřelení gólu. Teď nás čekají brz po sobě další zápasy a tak věřím, že se to podaří vylepšit," doplnil Hunkes s vyhlídkou na nedělní duel v Plzni a úterní na Spartě. 

"Věděli jsme, že Litvínovu se na startu sezony hodně dařilo, věděli jsme, že k úspěchu tady bude vést dobrá defenziva. Nakonec se nám tady podařilo vyhrát, bylo to z naší strany opřené o dobré výkony brankáře," řekl sparťanský asistent Jaroslav Nedvěd.

Litvínov - Sparta 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Pech (Forman), 51. P. Vrána (Kudrna). Rozhodčí: Hejduk, Pavlovič – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 4:4.
Bez využití. Střely na branku: 34:21. Diváci: 5948.

HC VERVA Litvínov: Janus – Hunkes, Baránek, Sörvik, Suchánek, Romančík, Ščotka, Šesták – Myšák, V. Hübl, F. Lukeš – J. Černý, Gerhát, Trávníček – Jánský, Petružálek, M. Hanzl – Jurčík, Válek, Jícha. Trenéři: Razým a Skuhrovec.

HC Sparta Praha: Machovský – Blain, Kalina, Gregorc, Tomáš Dvořák, Piskáček, Delisle, T. Pavelka – Buchtele, Sill, Beran – Říčka, Vrána, Kudrna – Kumstát, Pech, Forman – Smejkal, Černoch, T. Pšenička. Trenéři: Krupp a Nedvěd.