Domácí otevřeli rychle skóre Buriánem, ještě v první třetině jistil domácí vedení J. Šulc.

Tentýž hráč se trefil v 28. minutě ještě jednou a po Šestákovo přesilovkové brance z konce druhé třetiny už to bylo dokonce 4:0. V poslední třetině využili Predátoři další přesilovku zásluhou Šafáře.

Po této brance, to vypadalo z mostecké strany na debakl. Jenže přišla Řezníčkovo branka, poté se během jedné minuty dokázali prosadit Vrtek a Kuncl. 57. minuta znamenala kontaktní gól od navrátilce Martínka na 5:4 a o 2 minuty později dokázal vyrovnat Vrtek. Prodloužení už jenom podtrhlo dokonalý obrat, který se Mostu podařil, v poslední minutě rozhodl Zika o výhře Mostu 5:6. Další zápas čeká mostecké hráče ve středu 28. října, kdy od 18.00 hodin hostí Klášterec.