„Byl to vyrovnaný zápas, který rozhodly přesilovky. Druhou branku jsme dostali v přesilovce. My jich možná měli více, ale na rozdíl od Plzně jsme nedali góly. Málo jsme se tlačili do branky, nechali jsme jejich brankáře chytat v pohodě," viděl jediný úspěšný litvínovský střelec Matěj Stříteský. Plzeň držel nad vodou finský brankář Tuukaa Rask. Pro Západočechy muž zápasu.

„Jsem moc rád, že se nám tak daří. Není to ovšem jen o mě v brance. Šlapeme celý tým," hodnotil po střetnutí Fin v plzeňských službách. Přesilovky byly pro Vervu kamenem úrazu. Zatímco Plzeň si v nich vystřelila tři body, domácí se trápili. „My jsme z několika početních výhod dokázali dát pouze jeden gól. Plzeň dokázala svou přesilovku ve třetí třetině využít a to zápas rozhodlo," měl jasno domácí kouč Vladimír Jeřábek. Litvínov moc neinkasuje, na druhou stranu ale nedává ani moc branek.

„To je paradox, když nám šlape lépe obrana a nedostáváme tolik gólů, tak zase ty góly nedáváme. Na Plzni je vidět, že je první, hrají v pohodě, je to těžký soupeř," kroutil hlavou litvínovský kapitán Michal Trávníček. Další zápas hraje Litvínov ve středu v Budějovicích. „Odpočineme si, nabereme nové síly a musíme sebrat už nějaké body," velí Matěj Stříteský.