Pod Hněvínem tak Slovan vedl už nový trenér Jiří Merta a vesele mu po tom nebylo, když viděl jak jeho celek v první třetině inkasuje dva góly a ve druhé a třetí po třech kouscích. Jeho svěřenci dokázali odpovědět čtyřmi trefami a v nové sezoně tak mají po třech duelech na kontě tři body. Před Mostem dokázal v derby zaskočit ústecký Slovan také Děčín. 

Mostečtí Lvi - Slovan Ústí nad Labem 8:4 (2:1, 3:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Jindra, Šoustek), 15. Šimeček (Veselý, Steinocher), 26. Šoustek (Kýhos, Procházka), 33. Šimeček (Mical, Veselý), 38. Procházka (Kýhos, Šimeček), 44. Šimeček (Steinocher), 49. Písařík (Havlůj, Řehoř), 58. Steinocher (Veselý, Mical) – 6. Kubát (Roubík), 28. Berčík (Rudovský, Trefný), 30. Rudovský (Berčík, Petráš), 51. Kuchynka (Popela).

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Hocelík, Hoffmann, Nedrda (A), Steinocher, Šoustek, Urbánek – Böhm, Jindra, Kýhos (A) – Mical, Písařík, Procházka – Řehoř, Šimeček, T. Urban II – Veselý. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Vlach) – Funk, Gottfried, V. Hynek, Kubát (A), Trefný (C), Popela, L. Sýkora – Berčík, Kuchynka, Rudovský – Bartoš, Krédl, J. Tůma – Dubský, Petráš, Roubík (A) – Nedoma. Trenér: Jiří Merta.

Atmosféra po zápase Vervy s Mladou Boleslaví.
FOTO, VIDEO: Další domácí párty! Takhle Verva slavila skalp „Bolky“