Prostřední třetina na rozdíl od té první patřila hostů a ve 26. minutě zařídil vyrovnání Filippi. Indiáni se snažili o zvýšení, ale jejich snaha byla marná. Naopak v poslední periodě opět dvakrát udeřili Tygři a určili konečnou výhru v zápase na 4:2, když se ještě prosadili dvougólový Filippi a zkušený Jan Ordoš. Tygři tak mají po úspěšném víkendu v součtu s pátečním duelem pět bodů.

Vyrovnané Podkrušnohorské derby bylo k vidění na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově, kam za Vervou dorazily Karlovy Vary. Energetici se dostali jako první do vedení v 21. minutě po trefě Hladoníka.

Krušnohorci se ovšem nesesypali a dokázali přesně o deset minut později díky Nicolasi Hlavovi srovnat, u úspěšné trefy mu asistoval Jaks. Pak už diváci na stadionu další gól neviděli a muselo se do prodloužení. Tam se bohužel opět prosadili Západočeši, kterým důležité dva body vystřelil po pár vteřinách Mikyska.

Litvínov tak dál tápe a musí se více koukat pod sebe než nahoru. Z víkendu žlutočerní dokázali vydolovat jen bod, když v pátek padli v Kladně, teď doma nestačili na Karlovy Vary.