Litvínov se sice dostal před svými fanoušky do jednobrankového vedení díky Estephanovi, ale hosté ještě do konce první třetiny zvládli srovnat. Ve druhé třetině se pak dostali do vedení a Verva už jen dotahovala. Zvládla ještě vyrovnat na 2:2, jenže Moravané pak třemi trefami přetáhli vedení na svou stranu. Na čtvrtou a pátou trefu jim stačili ve třetí třetině necelé dvě minuty. Do poslední periody navíc brankáře Krušnohorců Godlu vystřídal mladý Zajíček. Nad Litvínovem tak se dál houpe Damoklův meč v podobě nepříjemné baráže.

Litvínov - Třinec 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 14. Estephan, 29. Irving (Sukeľ, Jarůšek) – 19. Svačina (M. Doudera), 26. P. Vrána (M. Adámek), 39. Hrehorčák (P. Vrána, M. Adámek), 53. Chmielewski (Svačina), 55. Kofroň (R. Szturc), 57. R. Szturc (Dravecký).

HC VERVA Litvínov: Godla (41. Zajíček) – Irving, D. Kolář, Strejček, Demel, O. Baláž, Hrbas, Stříteský – P. Zdráhal (A), Estephan, P. Straka (A) – Jarůšek, Sukeľ, Kudrna – Fronk, V. Hübl (C), Zygmunt – P. Svoboda, Gerhát, M. Havelka. Trenér: Vladimír Růžička.

HC Oceláři Třinec: Marek Mazanec (Kacetl) – M. Doudera, M. Adámek, Jaroměřský, Zahradníček, D. Krenželok, Teper – Chmielewski, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kurovský, Marcinko, Svačina – Hrehorčák, R. Szturc, Dravecký (A) – Kofroň. Trenér: Václav Varaďa.

Legendární Brazilec Roberto Carlos.
Přestup snů. Roberto Carlos se vrací z důchodu, zahraje si za hospodský tým