Východočeši zadělali na tříbodovou výhru už v první periodě, kdy v rozmezí mezi dvanáctou a třináctou minutou překonali domácího Godlu dvakrát díky Kolářovi a Camarovi. Ve druhé periodě se povolená tisícovka diváků branky nedočkala a Dynamo zaúřadovalo v posledním dějství, kdy domácí klec trefilo třikrát. Za Krušnohorci jen snižoval šest minut před koncem Estephan.

HC VERVA LITVÍNOV – HC DYNAMO PARDUBICE 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 54. Estephan (M. Havelka, Sukeľ) – 13. J. Kolář (Poulíček, Blümel), 13. Camara (Nakládal, A. Musil), 52. Camara (A. Musil, R. Kousal), 58. R. Kousal (A. Musil, D. Robertson), 59. Říčka (O. Roman, Cienciala). Rozhodčí: Pešina, Sýkora – Zíka, Šimánek. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. Střely na branku: 37:33. Diváci: 1 000.

HC VERVA Litvínov: Godla – D. Kolář, Irving, Demel, Stříteský, Hrbas, Strejček, O. Baláž – P. Straka, Estephan, P. Svoboda – F. Lukeš, V. Hübl, Jarůšek – Kudrna, Sukeľ, M. Chalupa – Zygmunt, Gerhát, M. Havelka. Trenéři: Růžička a V. Sýkora.

HC Dynamo Pardubice: Klouček – D. Robertson, Nakládal, J. Mikuš, Košťálek, O. Vála, J. Kolář, J. Zdráhal – Paulovič, Poulíček, Blümel – R. Kousal, A. Musil, Camara – Říčka, O. Roman, Cienciala – Hecl, Anděl, O. Rohlík. Trenéři: Král, Havíř a P. Sýkora.