Oslav před vlastními fanoušky si Litvínovští užili hned několik. Dodnes jsou nezapomenutelné Šlégrovy jízdy na rolbě nebo čtyřkolce, na ledě řídil dokonce malý stavební stroj bobcat. Zdatně mu sekundovali jeho spoluhráči, na rolbě se nejčastěji vozil brankář Jaroslav Hübl, který neváhal usednout i do lžíce bobcatu. 

Šlégrovi nápady nedocházely, pořád vymýšlel něco nového. „Na motorce bych se asi vysekal… Kůň tady ještě nebyl!" prohlásil po jedné z vypečených oslav. 

Oblíbené děkovačky drásaly nervy soupeřů. Ozvalo se například Kladno, kterému se po porážce nelíbilo, že Šlégr & spol. rozcupovali transparent s názvem klubu na kousky a poté ho košťaty zametly do koše. A proč ne? Vždyť chvíli před tím Středočechy roztrhali i na ledě, vyhráli 7:4. 

Vyprodaný stadion, což tehdy bylo 7 tisíc diváků, byl v euforii i na konci října 2006, kdy „cheza" srazila Spartu 2:1. Po klasické oslavě se hráči vrátili na led bez přileb, každý z nich třímal v rukách červené boby, na kterých bylo ve spodní části nalepené esko. Triumfální jízda po břiše proti kotli na jižní tribuně sklidila bouřlivý aplaus. 

Po sezoně ale Šlégrovy bláznivé děkovačky skončily. „Byly hezké pro diváky, ale někteří soupeři pak měli větší motivaci,“ přiznal tehdejší trenér „chemiků" Jaroslav Hübl. Důvodem konce byly ale i ohlasy soupeřů a rovněž to, že hokejisté Litvínova se někdy na plán děkovaček soustředili až moc. 

Uprostřed další sezony pokřtil zpěvák Karel Gott zvon vítězství, který klubové ikony Šlégr s Reichelem nechaly odlít v Teplických strojírnách. Od té doby má Litvínov tradiční oslavu vítězství, která trvá od 23. prosince 2007.