Po vyrovnané první třetině 1:1, kdy se Východočeši prosadili už po 25 vteřinách hry, si fanoušci užili ostrou bitku domácího Irvinga s hradeckým Perretem. Jenže druhé dějství patřilo domácím, kteří dokázali utéct do dvoubrankového vedení.

Hradečí stihli stáhnout ve 32. minutě a jejich finální úder trval necelou minutu v poslední periodě. Nejprve ve 47. minutě srovnal agilní Smoleňák a o necelou minutku později rozhodl o výhře hostů 4:3 bitkař Perret. Verva tak po dvou tříbodových zápasech v Českých Budějovicích a ve Vítkovicích, vyšla před svými fanoušky naprázdno. V pátek míří na led Olomouce.

HC VERVA LITVÍNOV – MOUNTFIELD HK 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. P. Straka (Irving, Kudrna), 25. P. Zdráhal (L. Stehlík), 28. Estephan (Irving) – 1. Smoleňák (Oksanen), 32. Perret (Gaspar, Jergl), 47. Smoleňák (Cingel), 48. Perret (Jergl). Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Lederer, Rožánek. Vyloučení: 3:3.
Využití: 2:0. Střely na branku: 27:29. Diváci: 2 663.

HC VERVA Litvínov: Godla – Hrbas, Irving, Balinskis, Stříteský, Demel, D. Kolář, D. Zeman – P. Straka, Gerhát, Jarůšek – Kudrna, Estephan, P. Zdráhal – Pospíšil, V. Hübl, F. Lukeš – L. Stehlík, Latta, M. Havelka. Trenéři: Országh a V. Sýkora.

Mountfield HK: Š. Lukeš – Nedomlel, Blain, Gaspar, F. Pavlík, Kalina, McCormack, Šalda – Smoleňák, Cingel, Oksanen – Lev, Lalancette, Orsava – Perret, Kevin Klíma, Jergl – R. Pilař, Koukal, Šimek. Trenéři: T. Martinec, Čihák a P. Svoboda.

Divizní souboj Český Brod (v modrém) a Baník Most-Souš.
OBRAZEM: Baníkovci padli v Brodě. Domácí je zlomili dvěma slepenými góly