Na jednotlivých stadionech se měří nejen průměrná hodnota decibelů v průběhu celého zápasu a jejich nejvyšší naměřená hodnota, ale hodnotí se také celkový dojem z fandění a zapojení fanoušků.

Mezi vítězné kluby rozdělí sázková kancelář Tipsport celkem 1 milion korun. Získané peníze hokejové kluby využijí směrem ke svým fanouškům, například na renovaci stadionu, zaplacení výjezdů na hostující zápasy apod. Vítěz bere 500 tisíc, druhý 300 tisíc a třetí 200 tisíc korun. Na prvních třech pozicích se aktuálně nachází HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov a HC Sparta Praha.

Krajské fotbalové soutěže.
KVÍZ: Sledujete pozorně krajské fotbalové soutěže? Ukažte své znalosti!

V Plzni se uskutečnily už dva výjezdy a pro ně je v tuto chvíli rozhodnuto. Se 104,3 body jsou aktuálně na prvním místě tabulky s poměrně slušným náskokem před Litvínovem a pražskou Spartou. Ještě ale není ani zdaleka konec. Velký boj kluby ještě čeká. A to, jak do boje o první příčky promluví právě Sparta a Litvínov. Oba kluby od sebe dělí jen tři desetiny bodu. A samozřejmě budou chtít atakovat i aktuálního lídra tabulky – Plzeň.

"Do boje o tři nejlepší můžou stále vstoupit i týmy jako HC Dynamo Pardubice nebo HC Vítkovice Ridera. Všichni si při prvním měření vedly skvěle a mají ve druhém pokusu velkou šanci. Samozřejmě můžou překvapit i další kluby, kde se první měření tolik nepovedlo. Tím, že z dvou pokusů počítáme vždy ten lepší, je to stále otevřené pro všechny," říká Michal Peterka ze sázkové kanceláře Tipsport.