Play-off poté začne klasickou vyřazovací částí, která dospěje až do semifinále a finále. Vítěz poté získá pohár. V esportu proběhne během roka několik sezón v různých ligách, ve kterých hráči bojují o lepší umístění a v následném play-off o již zmíněný pohár.
Nejlepším hráčem klubu je zatím Jan Bohata, který si připsal za 24 zápasů již 60 branek a 54 asistencí (2. nejlepší hráč ligy). Druhým nejlepším hráčem týmu je Tomy Urby, který má na svém kontě 42 branek a 50 asistencí (4. nejlepší hráč ligy). Klub se může také pochlubit s novým desingem klubových dresů, na kterých je více černé a bílé, ale naopak nechybí ani barva města Mostu - Modrá.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před pár týdny začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Tomáš Urban