Most se dokázal v Rehoc lize dostat na přední příčky tabulky a z celkových 42 zápasů dokázal vyhrát hned 33. V tabulce po základní části zřejmě skončí na druhém místě.

V lize Unlimited esport gaming se Mostu dařilo trochu hůř, ale i tak se dokázal vyhnout předkolu a zahraje si vyřazovací boje o medaile. Zde dokázali mostečtí ukořistit z 28 zápasů hned 18 výher a s 56 body drží 5 místo.

Play off začne 18. ledna 2024 a nezbývá než držet esport hokejistům palce. Možná se jim podaří vybojovat vysněné zlato, přeci jen v minulé sezoně padli v Rehoc lize až ve finále, odnášeli si tak stříbrné medaile.

Mostečtí Lvi doma přemohli Cheb po nájezdech 4:3.
Mostečtí Lvi brali doma dva body. Zvedá se Ústí a Piráti jsou lídrem

Letos klub oslavil již rok od založení a připsal si také největší výhru v počtu branek nad týmem Chemicals Litvínov (19:2)

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o esportový klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

Mostečtí trenéři Lukáš Kroc a Veronika Brožkovcová na sportovní misi v Sierra Leone.
Samopaly, nebezpečí a badminton. Trenéři z Mostu pracovali v chudé Sierra Leone

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI - ESPORT:

https://www.facebook.com/mostectilviesport

https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/

https://www.youtube.com/@mostectilviesport