Střetnutí, které se hraje na dvě vítězná utkání se odehraje v neděli 15. ledna 2023 od 18:30 a sledovat ho můžete na YouTube kanále klubu Mostečtí Lvi  - Esport.

Momentálně se Most účastní také letošního Winter Cupu 2023, ve kterém se střetne s týmem AZ Havířov Esport, Česká Republika, RNM tým a také tým Dragons Crew. Dnes zřejmě klub odehraje několik zápasů, pokud se tak nestane, čeká ho tréninkový den.

"Jsme rádi, že se můžeme ještě v letošní sezóně účastnit Winter Cupu, díky kterému prověříme síly s novými soupeři. Na novou sezónu poté plánujeme hrát nejen režim 3v3, ale také 6v6, tam už to bude pro nás o dost těžší, protože týmy budou mít zkušenosti z tohoto režimu, je to tak pro nás výzva." doplňuje Tomáš Urban s hrající přezdívkou Tomy Urby.

Derby mezi Mostem a Chomutovem těsně ovládli hosté 2:1.
FOTO, VIDEO: Derby pro Piráty! Vyrovnanou bitvu s Mostem rozhodl Chlouba

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI - ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před pár týdny začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

ESPORT: Most v play-off narazí na silný tým Dragons Crew.ESPORT: Most v play-off narazí na silný tým Dragons Crew.Zdroj: MOSTEČTÍ LVI - ESPORT

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI - ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Tříkrálový turnaj a sportovní den mateřských škol z Litvínova a okolí.
VIDEO, FOTO: Tříkrálový turnaj a sportovní den mateřských škol v Litvínově