Od 15.30 hodin se proti sobě postaví tým Mistři 2015 a Tým hvězd. Soupisky obou mužstev jsou doslova nabité známými hokejisty, především pak těmi, kteří svůj sportovní život spojili s Litvínovem. Řada z nich má reprezentační zkušenosti, někteří vyhráli olympiádu, jiní mistrovství světa či domácí extraligu. Zajímavým hostem je herec a amatérský hokejista Martin Dejdar, který oblékne dres Týmu hvězd.

Celý areál se otevře už ve 13 hodin, pro fanoušky je totiž připravený bohatý program, největším tahákem je autogramiáda hráčů a focení s mistrovským pohárem, který chemici vybojovali v roce 2015.

Litvínov veteránům Hüblovi a Lukešovi, kteří v jeho dresu odehráli přes 1800 zápasů, nenabídl před sezonou novou smlouvy, proto se oba hráči rozhodli ukončit svou bohatou kariéru v druholigovém Chomutově. Zároveň se rozhodli uspořádat rozlučku s litvínovským dresem, a to velmi velkolepě. Vedení klubu nabídlo rozlučku také Michalu Trávníčkovi, který bude ještě kariéru dohrávat v Děčíně. Ten však s díky odmítl, rozloučit se chce až po skutečném konci své aktivní sportovní dráhy. V sestavě ale chybět k radosti fanoušků nebude. 

Vstupenky se prodávají za 260 korun (sezení) a 160 korun (stání). Děti do 140 centimetrů můžou na zimní stadion zadarmo.