Ve Vítkovicích se o litvínovskou ofenzivu staral útočník Kudrna, který posbíral tři kanadské body za gól a dvě asistence. Poslední gól dali Severočeši do prázdné branky, když Moravané odvolali brankáře Stezku a razítko na tříbodový lup dával Kanaďan Estephan. V neděli se Verva představí domácím fanoušků, když na svém stadionu přivítá Hradec Králové (17.30).

Vítkovice - Litvínov 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 45. Fridrich (Flick, M. Kalus) – 9. Kudrna (P. Zdráhal, Stříteský), 30. P. Zdráhal (Kudrna, Balinskis), 33. Hrbas (Estephan, Kudrna), 60. Estephan (Hrbas).

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – Plášil, R. Polák (C), Galvinš, Gewiese, P. Koch, L. Kovář, Machů – L. Krenželok (A), Marosz, Roberts Bukarts – K. Afanasjev, J. Hruška (A), Svačina – R. Bondra, Flick, M. Kalus – Dej, Chlán, Fridrich.

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Hrbas, Irving, Balinskis, Stříteský, D. Kolář, Demel, D. Zeman – P. Straka (A), Gerhát, Jarůšek – Kudrna, Estephan, P. Zdráhal – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš (A) – L. Stehlík, Latta, M. Havelka.

V Mostě při FK Baník Most - Souš vzniká fotbalový tým žákyň.
V Mostě vzniká fotbalový tým žákyň