„Byl to zápas po přestávce, takže jsme měli do hokeje chuť. Myslím, že to bylo i vidět, bylo to nahoru dolů. Ukázalo se to, co nám letos jde a to jsou těsné výsledky, které nám přinášejí body," zářil střelec rozhodující branky Martin Hanzl. Ukázal se jako bojovník. Těsně před vítěznou trefou ho doktor na střídačce ještě sešíval na nose, protože si odnesl šrám ze souboje u mantinelu.

„Skákal jsem na led hned po šití, Dany (Sorvik) mi to tam krásně dal, já vystřelil z jedničky a naštěstí to tam padlo. Paráda, už to ani nebolí," smál se mladší z bratrského dua Hanzlů. Spokojený byl i domácí brankář Jaroslav Hübl, který dostal přednost před rozjetým Slovákem Janusem, který po reprezentačních povinnostech odpočíval.

„Je perfektní, že jsme dokázali navázat na vítěznou sérii doma, že vyhráváme pro lidi a ti si to užívají," děkoval publiku Hübl. Jak on sám zápas viděl? „Myslím, že hodně důležitý gól byl na 2:2 ke konci druhé třetiny. Kdybychom ve třetí třetině ztráceli, tak by to bylo daleko horší. To je síla mužstva, výsledky jsou těsné, to nás udržuje ve střehu a nelétáme v oblacích a makáme," vyzdvihl brankář Krušnohorců. Ti se v pátek představí na ledě Hradce Králové. V neděli pak doma před televizními kamerami vyzvou v extraligovém hitu brněnskou Kometu.