Litvínov využil v 52. minutě přesilovku a norský bek Sörvik dělovkou od modré propálil brankáře Sedláčka a otevřel skóre zápasu. Hosté měli šest minut před koncem možnost čtyřminutové přesilovky, ale nedokázali uspět. Proti byl skvělý lapač Vervy Petrásek „Nedaří se nám. Máme se tlačit do branky a přesně tohle tam od nás není. Je to špatné,“ kroutil hlavou hradecký forvard Rudolf Červený.

„Popravdě jsem čekal, že budu mít více práce, ale Hradec vyloženě vsadil na defenzivu. Tahle nula byla lehčí než ta v neděli proti Liberci. Kolik mě čeká zaplatit? Nula je prý za tři tisíce, takže se mi to trošku prodraží, ale já skočím nahoru do kanceláře za Kyslíkem (generální manažer Robert Kysela) a vyjednám si nějaké prémie,“ chechtal se dobře naložený Petrásek. Aby ne. Po pátečním pětigólovém přídělu v Plzni se veze na vítězné vlně a drží tým nad vodou. "Je opravdu neskutečný," vysekl mu poklonu spoluhráč a dvoubodový muž zápasu s Hradcem Jakub Černý. 

Litvínov – Hradec Králové (0:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 52. Sörvik (J. Černý), 58. J. Černý (F. Lukeš), 59. Trávníček (Nicholls). Rozhodčí: O. Hejduk, R. Svoboda, T. Brejcha, J. Frodl. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 4 485.

Litvínov: Petrásek (Kantor) – Baránek, Dietz, Sörvik, Z. Sklenička, Kubát, Gula, L. Doudera – J. Černý, F. Lukeš, V. Hübl – Jánský, M. Hanzl, Nicholls – Trávníček, Gerhát, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Hr. Králové: J. Sedláček (J. Pavelka) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Vydarený, Pláněk, Rosandić – Šimánek, Džerinš, Köhler – Červený, Koukal, Jarůšek – Vopelka, Kukumberg, Jaroslav Bednář – Miškář, Zigo, J. Dvořák.