Sedm úvodních minut a tři nabídnuté přesilovky. Karlovy Vary byly štědré, ale Litvínov nabídku odmítnul. Benzina se na domácím stadionu nedokázala ani jednou prosadit a padla o dvě branky. „Bez gólu nejde vyhrát,“ litoval domácí brankář Jaroslav Hübl.


Jak hodnotíte zápas s Karlovými Vary?

Bez branky se vyhrát nedá. Netlačili jsme se do branky. Myslím, že přesilovek a podobných situací jsme v zápase měli spoustu. Prostě jsme to jen nedokázali využít.

Přesilovky vám vůbec nešly.

Nevím čím to je. Měli jsme jich dneska hodně, ale bohužel se nám nedařilo. Vypadalo to na oko možná pěkně, ale finální fáze tam nebyla.

Asi taky škoda, když teď je pět dní pauza. Mohli jste si spravit náladu.

Určitě, měli jsme tři body na šestku. Mohli jsme se dotáhnout. Takhle jsme tam, kde jsme byli před Spartou. Takže se musíme snažit v Budějovicích.

Pořád je to taková houpačka. Chvíli lepší, pak horší a ne a ne to ustálit.

Já si myslím, že doma je to pořád stejné. Jen jsme nedali branky. Doma dáváme opravdu málo bránek. Sice na druhou stranu góly nedostáváme, takže díky bohu za ty získané body.

Myslíte, že už si soupeři dávají v Litvínově větší pozor? Na začátku sezóny jste tady soupeře drtili.

Jezdí sem bránit. Venku pak na nás nastoupí a je to těžké ustát. My dneska ale žádný extra tlak neměli.

Máte teď relativně dlouhé volno, co udělat, abyste uspěli v Budějovicích?

Doufám, že se poučíme z minulého týdne, kdy jsme dostali desítku. Chtělo by to hrát jako hrajeme doma dozadu, to si potom myslím, že máme šanci uspět. Je to jen o tom, abychom dali nějaké branky.

Máte 31 bodů. Co vy na to? Je to hodně nebo málo?

Myslím, že mít jich 36, tak spokojenost. Jsme trošku za očekáváním. Chtěli jsme udělat vždy dvacet bodů do konce čtvrtiny. To už se nám asi nepodaří. Myslím, že by to mohlo být o pár bodů lepší.