Přeji hezký den, nikde jsem se nedočetla, proč máte číslo 33 na dresu. Je to vaše oblíbené číslo a proč? Děkuji.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že moje nejoblíbenější číslo je 3 a při mém příchodu do Litvínova bylo obsazené, tak jsem sáhl po čísle 33.

Ahoj Pavle, kdy ti poprvé došlo, že můžeš být tím nejlepším a jak si prožíval pozvání do repre?

Docela zajímavá otázka. Hodně věcí jsem si uvědomil během svojí první sezóny v Litvínově. Ten rok se vyvinul lépe, než jsem si představoval v těch nejlepších snech a hodně mě to posunulo. Pozvání do reprezentace pro mě byla velká událost a prožíval jsem to já i všichni moji blízcí.

Vnímáš fanoušky za sebou? A jak tě potěší, když vidíš Litvínováky na zápase na druhé straně republiky?

Fanoušky samozřejmě vnímám. Je to obrovský pohon, když nás povzbuzují a musím se přiznat, že mám kolikrát i husí kůži. Když jsem letos viděl, kolik lidí se na nás přijelo podívat do Třince, nemohl jsem tomu uvěřit. Klobouk dolů před fanoušky Litvínova!

Ahoj, neplánuješ do budoucna zase nějakou originální masku? Ta s Homerem neměla chybu.

Ahoj Lukáši, každá maska, kterou jsem doposud měl byla originál. Většinou jsou to nápady z mojí hlavy. Vím, že Homer slavil největší úspěch, tak uvidíme další léta, třeba přijde nějaká reinkarnace.

Ahoj Pavle, chci se zeptat jestli už jsi se někdy proletěl okolo Milešovky nebo zříceniny Koštálov a jaký je to pocit, když Ti aplauduje celý stadion. Jinak přeji Tobě a všem Litvínovským fanouškům ať se Ti daří jako doposud a zranění se Ti vyhýbají obloukem. Děkuji a měj se hezky!

Okolo Milešovky už jsem několikrát letěl. Je to kouzelný pohled. Ten pocit, o kterém mluvíš, je v podstatě nepopsatelný. Kolikrát mi naskočí husí kůže a nebo mi jde mráz po zádech. Je to každopádně příjemné.

Zdravím Pavle, každé pondělí máme v Mostě od 19. hodin inline hokej, přijdeš nám občas zachytat ? V jakém týmu NHL by jsi chtěl chytat ?

Haha, no tak inline jsem v bráně ještě nikdy nezkoušel. Myslím, že mi postačí chytání na ledě. Ale díky za nabídku. O týmu v NHL jsem nepřemýšlel. Pokud bych měl možnost tam jít, tak by mi bylo asi jedno do kterého týmu. Nejvíc fandím Montrealu Canadiens.

Jaké seriály (krom Simpsonů, na ty si expert) sleduješ? Případně jaké máš nejoblíbenější filmy, herce? Jestli na ně máš vůbec čas. Děkuji za odpověď.

V posledních letech jsem si oblíbil „Jak jsem poznal vaši matku", jinak mám rád ještě „Přátelé", „Dva a půl chlapa" nebo „Spongeboba". Nejoblíbenější herec je nejspíš komik Jim Carey, ten mě nikdy neomrzí.

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat co bylo příčinou, že jsi nechytal dva zápasy?

Jednalo se o drobnější zranění. Tenhle týden už naplno trénuji a v pátek bych měl nastoupit.

Pavle, chtěla bych se zeptat, jestli jsou vaši náhradníci v Litvínově taky vašimi kamarády a jestli si umíte představit, že by se jednou některý z nich mohl stát vaším nástupcem…Děkuji a hodně štěstí vám a celému Litvínovu do dalších bojů.

Myslím, že se dá říct, že jsme kamarádi. Máme dobrou partu i včetně trenéra Orcta. Každý z těch kluků (Lukáš Horák, Patrik Nechvátal, Jakub Soukup) jsou extraligoví gólmani a mají na to.

(vev, red)