První třetina nepřinesla žádný zvláštní hokej, k vidění nebyla žádná branka. Do druhé třetiny ale vstoupil Most famózně. Nejprve ubránil oslabení a potom třemi brankami během necelých třech minut zasadil Medvědům těžký direkt. Střelecky se prosadili Smolka, Nedrda a Pavelka. Domácí sice hned poté snížili z přesilovky Půlpánem na 1:3, ale Most byl pořád lepším celkem. Dvěma brankami Sedláčka uštědřil Medvědům v prostřední části „bůra." Na začátku poslední třetiny zvýšil Nedrda na 1:6, a o minutu později vyhnal v přesilovce Šimbocha z branky sedmou brankou Čížek. Most potom ve zbytku utkání pohodlně kontroloval hru a bezpečně si dokráčel pro tři body.

„První třetina byla hodně opatrná, ale od druhé třetiny jsme předváděli výborný výkon. Dali jsme tři rychlé góly, kterými jsme zápas v podstatě rozhodli. Domácí potom sice snížili z přesilovky, ale kluci byli jasně lepší, přehrávali je a ještě skóre navýšili. V poslední třetině jsme přidali další dvě branky a utkání jsme si jasně pohlídali. Kluci dnes předvedli vynikající výkon, zaslouží si obrovskou pochvalu. Jen tak dál," hodnotil mostecký trenér Václav Baďouček.

Medvědi Beroun 1933 – HC Most 1:7 (0:0, 1:5, 0:2)

Branky + asistence: 28. A. Půlpán (Babka) – 24. Smolka (Pavelka), 25. Nedrda (Tauš, Slavíček), 27. Pavelka (Gerhát, Smolka), 37. Sedláček (Zavřel, Havelka), 39. Sedláček (Havelka, Zavřel), 43. Nedrda (Slavíček, Tauš), 44. Čížek (Nedrda, Tauš). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. Rozhodčí: Blecha, Čech – Reich, Špůr. Diváci: 110.

Sestava Beroun: Šimboch (44. Mastík) – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Sklenička – Babka, Matějka, Stromko, A. Půlpán, Malý, Hrdel, Kubeš, Finstr, Markulinec, Čelikovský.

Sestava Most: Horák – Pavelka, Charousek, Hora, Čížek, Kasal, Havelka, Machač – Gerhát, Smolka, Písařík – Nedrda, Slavíček, Tauš – Zavřel, Sukharev, Bojer – Palaščák, Čmolík, Sedláček.