"Pokračujeme v nastavené spolupráci mezi kluby. Fanoušci i v této sezóně budou moci na jednu vstupenku navštívit dvě sportovní události - fotbal a házenou. V prvních dvou domácích zápasech sice hrajeme mimo náš obvyklý termín, ale fanoušky o možnost vstupu na fotbal či házenou se zakoupenou vstupenkou či permanentkou neochudíme," vysvětlil Tomáš Svoboda z marketingového oddělení házenkářských Černých andělů.

Baníkovští fotbalisté hrají na domácím stadionu Josefa Masopusta v sobotu od 15.00 hodin a před svými diváky budou chtít odčinit poslední nezdar z trávníku Mladé Boleslavi. Věří, že se jim to povede proti soupeři z Hradce Králové.

Termíny sdílené vstupenky na fotbal i házenou:

Sobota 9.září, 15:00 - Hradec Králové B

Neděle 10. září, 18:00 - DHC Slavia praha

Sobota 23. září, 15:00 - Chlumec nad Cidlinou

Neděle 24. září, 17:00 - HK Hodonín

Sobota 21. října, 15:00 - Velvary

Sobota 21. října, 18:00 - Iuventa Michalovce

Sobota 4. listopadu, 14:00 - Zápy

Sobota 4. listopadu, 18:00 - HC Zlín

Neděle nabušená házenou

Jestli máte volnou neděli 10. září a patříte mezi skalní fanoušky Černých andělů, tak si připravte pořádnou svačinu a vyrazte do mostecké haly. Bude se totiž servírovat extra porce házené. Celé „denní menu“ začne už v 9.00 hodin ráno, kdy na palubovku vyběhnou druholigové mostecké mladší dorostenky. Čeká je střetnutí s HK Slavia VŠ Plzeň. Následovat bude v 11.00 hodin béčko Mostu v prvoligové premiéře se Sokolem Velké Meziříčí. O dvě hodiny později je na programu první liga starších dorostenek a Most vyzve Porubu. V 15.00 hodin prvoligové mladší dorostenky poměří síly taktéž s Porubou. Vrcholem neděle pak bude v 18.00 hodin vystoupení áčka v repríze loňského finále proti pražské Slavii.

„Na všechny zápasy s výjimkou podvečerního střetnutí Černých andělů se Slavií je vstup zdarma, pro fanoušky bude otevřen boční vchod do haly přes recepci. Na zápas MOL ligy už bude pro diváky otevřen hlavní vchod do sportovní  haly z třídy Budovatelů. Věříme, že přijdete v neděli podpořit Černé anděly a užijete si den plný házené,“ informuje severočeský klub.