Klub prostřednictvím křídelnice Dominiky Zachové vzal fanoušky „s sebou“, když zkušená hráčka na sociálních sítích Černých andělů přibližuje celé házenkářské dobrodružství. Na Facebooku a Instagramu DHK Baník Most tak Zachová ráno přivítala v monologu fanoušky a pak svým telefonem natočila vstup do šatny, kde se její spoluhráčky balily k odjezdu. Následně pak v autobuse natočila krátký rozhovor s řidičem Láďou, který s andělským busem uvízl v zácpě. „Stihneme letadlo?“ ptá se šoféra Zachová. Krátká videa si můžete prohlédnout v takzvaných storíčkách na zmíněných sociálních sítích klubu.

Hvězda francouzského celku Nadia Mielke Ofendalová (vlevo) a mostecká kanonýrka a reprezentantka Adéla Stříšková.Hvězda francouzského celku Nadia Mielke Ofendalová (vlevo) a mostecká kanonýrka a reprezentantka Adéla Stříšková.Zdroj: EHF European League

„Zhruba kolem osmé večerní bychom měli dorazit do hotelu. V sobotu dopoledne máme naplánovanou jednu tréninkovou jednotku a večer už nás čeká další těžké utkání,“ přiblížil mostecký trenér Vladimír Šuma sobotní měření sil s pátým celkem nejvyšší francouzské soutěže.