Jihočešky držely krok s Mostem pět minut a pak si začali Andělé vypracovávat náskok, který už do konce střetnutí nepustili. Výrazně se na tom podílela brankářka Dominika Píšová, která v prvním poločase zavřela branku a přichystala Písku hodně hořkých momentů. Sokolky ještě v závěru prvního poločasu přišly o Indrákovou, která nevybíravě loktem knokautovala Kuxovou a viděla červenou kartu. Ve druhém poločase Andělé pokračovali v navyšování náskoku, Píšovou v závěrečných minutách vystřídala novicka Mučková a navázala výkonem na svou kolegyni. Andělé si došli pro pohodový postup jedenáctigólovým rozdílem.

Barbora Špotáková sportovala s dětmi z mosteckého dětského domova.
Vykulené oči, údiv. Špotáková překvapila děti v mosteckém dětském domově

„Jsem velmi spokojený. Na hráčkách bylo od začátku utkání vidět, že chtějí vyhrát. Měli jsme dobrý vstup do zápasu už v minulém střetnutí v Písku, které pro nás dopadlo úspěšně a tentokrát už od prvních minut byla vidět vůle po vítězství. Dominika Píšová v brance čarovala, ale velmi dobré zákroky předváděla i Hanka Mučková,“ těšilo mosteckého kouče Vladimíra Šumu. „Vycházeli jsme dnes z důrazné obrany, což si myslím, že i nakonec rozhodlo,“ dodal mostecký kouč.

„První část prvního poločasu nám relativně vyšla, tam jsme byly schopné se soupeřem držet krok. Bohužel nám pak na jedenáct minut úplně odešla střelba a nebyly jsme schopné se prosadit. Tam si Most vytvořil celkem pohodlný náskok, který už do konce utkání jen navyšoval a nám se nepodařilo do zápasu vrátit,“ mrzelo trenérku hostujícího celku Kateřinu Hromádkovou, která teď bude ladit svůj tým na souboj o třetí místo v sérii se Slavií Praha.