Co za první porážkou sezony podle hráčky béčka Barbory Kroftové stálo?

„Na jiné zápasy se k nám přidává více hráček z A týmu. Tentokrát jsme tu možnost neměly, protože holky byly ve Francii hrát Evropskou ligu. Tudíž nás opravdu bylo málo a s přibývající únavou v zápase je těžké hrát furt na sto procent. Přesto, že jsme hrozně moc chtěly, přišla nepřesná střelby a díky tomu jsme prohrály,“ vysvětluje Kroftová. Náladu to ovšem nezkazilo. Holky si vytyčily smělý cíl?

Zdroj: Deník/Václav Veverka

„V B týmu se nám tuto sezonu vážně daří a jsme za to rády. Ne každý zápas byl jednoduchý, ale náš cíl sezony je vyhrát I. Ligu a za tím jde celý náš tým,“ prozrazuje Barbora Kroftová k ambicím rezervy.

Mostecký klub zřídil béčko před startem sezony jako odrazový můstek pro mladší hráčky k elitní lize. Trenéři rezervu také využívají k rozehrání házenkářek po zranění, jako to například absolvovala po roce bez házené Valerie Smetková. Ostatně sama Kroftová má podobnou zkušenost.

Mostecká křídelnice Tereza Eksteinová.
Drama do posledních vteřin. Černí andělé nakonec berou v hitu ligy bod

„Minulou sezonu jsem kvůli zranění nedohrála. Tuhle sezonu mě dlouho trápila nemoc, ze které jsem se nemohla vyléčit, takže se snažím dát co nejvíce dohromady a pracovat na sobě, abych znovu mohla nastupoval za A tým,“ vysvětluje křídelnice, která má v civilu zajímavý koníček. Propadla motorkám. Fanoušci jí tak mohou spatřit, jak u sportovní haly parkuje hbité BMW 310 GS. „Dříve jsem jezdila jen na skútru, ale to mne přestalo bavit,“ usmívá se v narážce na výraznou změnu jednostopého stroje.