SFK Meziboří - FK Slavoj Žatec B 1:3 (1:1)
Hosté se snažili podmanit si cizí trávník již od samého počátku a několikrát slušně zahrozili. Ve 25. minutě se ale radovali Mezibořští. Nesper šel poměrně dlouhou dobu tvrdohlavě za svým cílem, až zařídil pro svůj tým vedení. Hrací plocha se pomalu, ale jistě začala měnit na menší oraniště, což neprospívalo míči ani samotným hráčům. O tom, jak je mokrý balon neposedný, se ve 39. minutě přesvědčili hlavně domácí.
Žatec zahrával přímý kop, míč zásluhou několika nákopů poskočil, ale nikomu se ho nepodařilo odkopnout do bezpečí, a tak zaúřadoval hostující Němec. Prostřelil všechna překážející těla a vyrovnal.
Druhý poločas ještě nestačil pořádně začít a hráči z městečka proslaveného seriálem Náměstíčko rozhodli o svém tříbodovém přídělu.
Dvacetiletý Zlatohlávek přízemně kopnutým přímým kopem ukázal již v tak mladém věku svou zkušenost.
Meziboří se ukázalo také jako horské město. V průběhu druhé půle začaly padat sněhové vločky a úplně tak odepsaly promáčející se pažit. Sebemenší pokus o fotbalový trik byl předem odsouzen k zániku, navíc nad každou kličkou visela možnost zranění. Přesto domácí mohli vyrovnat stav, jenže Pígl nastřelil pouze tyč Baštýřovy branky.
Ke konci se Meziboří vůbec dost snažilo, ale chyběla finální přihrávka, a tak se trestalo na opačné straně.
V 80. minutě domácí definitivně pohřbil svým druhým gólem Němec.
Sestava Meziboří: Beran, Viktora, Petrselka, Černík, Kovařík, Bouzek, Lenc Milan, Liboměrský Jan, Pígl, Nesper, Lenc Petr.
Připraveni byli: Suchánek, Nechala, Červinek, Husman, Vogeltanz, Heimráth.