Na konci fotbalových bitev se z postupu do krajského finále radovali borci z United Energy. Celek 2 JCP skončil na stříbrné pozici, bronz brali zaměstnanci dopravního podniku. Všechny týmy si odnesly diplomy, medaile, pohár a sportovní poukázky od společnosti www.freestyle-dance.cz. Pro účastníky také vystoupili mladí tanečníci z mosteckého studia Kamily Hlaváčikové.

„Turnaj byl povedený a navíc v krásném prostředí. Hlavně jsem rád za trochu pohybu, protože jsme všichni autobusáci a pohyb potřebujeme. Jen soupeři byli tedy dost silní. My tak sehraní nejsme, nemáme jinak moc pohybu,“ řekl po turnaji nejlepší střelec Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova Pavel Weinfurt.

Nejsilnější týmy namíchali United Energy a 2 JCP, kteří si to v posledním zápase rozdali o postup a po remíze 1:1 se z něho radovali hráči United Energy.

Český reprezentant David Pastrňák přijel do dějiště šampionátu.
Pastrňák: Chci konečně zažít nějaký úspěch. Nároďák mi vyvolává úsměv na tváři

„Sice byly jen tři týmy, ale myslím, že turnaj dobrý. Kvalita na hřišti každopádně byla. To ostatně bylo vidět ve finálním zápase, kde jsme vlastně remízovali a tím tak prohráli. Hráli jsme dobře, ale soupeř byl ve finále šťastnější,“ usmíval se za stříbrný tým Karel Nebeský.

„Po minulém roce, kdy jsme skončili druzí, tak jsme byli zklamaní a teď jsme si to chtěli vynahradit. Nakonec se nám to i povedlo, navíc vyšlo skvěle i počasí. Myslím, že dnes se našemu týmu všechno povedlo. Jsme samozřejmě spokojení,“ hodnotil za United Energy Tomáš Karlovec.