Pořadatelé velký turnaj rozdělili do dvou samostatně hrajících soutěží, v každé po čtyřech skupinách. Hrálo se pro české hráče trochu nezvykle systémem 8 + 1.

V prvním hracím dnu na Mostečany čekal rakouský ASV 13 Wien 2. Severočeši nastoupili aktivně, soupeře zatlačili a brzy vstřelili branku. Ta byla nakonec v tomto zápase jedinou. Ve druhém duelu je čekal domácí TSV Dorfen, se kterým se hrálo vyrovnaněji a většina hry se odehrávala ve středu hřiště. Bohužel pro Most se Němci dvakrát prosadili a slavili 2:0. To ovšem nevadilo a Mostečané šli do čtvrtfinále z druhého místa tabulky. Ve čtvrtfinále narazili na českého ligového protivníka z Čáslavi, se kterým nakonec vyválčili hubenou výhru 1:0, ale oslavili postup do semifinále, které se konalo ve druhém hracím dnu.

Do cesty se jim postavil první tým ASV 13 Wien. Herně i fyzicky velmi vyspělí soupeř české hráče na úvod zatlačil. Na Mosteckých byl viděl respekt ze soupeře a taky ze závažnosti zápasu. Nakonec měření sil skončil bezbrankovou remízou a v penaltovém rozstřelu slavili Mostečané 4:2 a zajistili si postup do finále. Tam proti nim vyběhl dánský Aabenraa BK. Po základní hrací době skončil zápas remízou 1:1 a šlo se opět na penalty. Tentokrát se štěstí přiklonilo na dánskou stranu a hráči MFK brali skvělé stříbro.

„Konečné druhé místo na tomto turnaji je v klubu určitě považováno za úspěch. Hráči se prezentovali velmi kvalitním herním výkonem od začátku až do konce turnaje. Pohoda a týmový duch je doprovázely po celou dobu tohoto náročného víkendu," zhodnotilo trenérské trio Hradský – Košťál – Dedecius.

Utkání Mosteckého fotbalového klubu (MFK):
Základní skupina:
MFK - ASV 13 Wien 2 (AUT) 1:0
MFK - TSV Dorfen (D) 0:2
Čtvrtfinále:
MFK – FK Čáslav 1:0
Semifinále:
MFK - ASV 13 Wien 1 (AUT) 0:0 (4:2 pk)
Finále:
MFK - Aabenraa BK (DEN) 1:1 (3:5 pk)

Sestava MFK: Chrenko, Soldátek – Košťál, Zeman, Hradský, Pěnkava, Patera, Materna, Tajmr, Houdek, Uhlíř, Ščepko, Kérka, Kluďák. Trenéři : Hradský Roman, Košťál Libor, Dedecius Jiří.

O. Hertl, V. Veverka