Nedaří se . Mostečtí fotbalisté nezlomili výsledkové prokletí a prohráli i pátý zápas v řadě. Tentokrát na půdě prvního Zlína, kde parta trenéra Michala Zacha padla těsně 1:2. Domácí se dostali do vedení už po sedmnácti minutách hry a do poločasu utekli Severočechům o dvě branky. Baníkovci pak v 56. minutě dokázali snížit Frnochem. Stejný hráč mohl dokonce i vyrovnat skóre, když hlavičkou ze tří metrů našel jen náruč brankáře Dostála. Most v závěru tlačil, bohužel tlak v branku už přeměnit nedokázal. Příště hostí doma béčko Sparty.

FC Tescoma Zlín – FK Baník Most 2:1 (2:0)

Branky: 17. Železník, 35. Kubica – 56. Frnoch. Rozhodčí: Ardeleánu – Lhoták, Moláček. Bez ŽK. Diváci: 2 246.

Sestava Zlína: Dostál - Jugas, Malý, Kubica, Jelínek – Švach, Elšík, Paciorek (55. Motal), Dobeš R. – Železník (79. Šrom), Poznar (61. Bača). Trenér: Skácel.

Sestava Mostu: Pokorný – Jendruščák, Bohata, Běloušek (46. Rosendo), Petřík (13. Řehák) – Rusetski, Christof, Hofmann, Bednář (70. Danoski), Oboya – Frnoch. Trenér: Zach.