Nešlo vůbec o určování počtu bodů či příčky, do které by se mančaft měl pohybovat. Úsilí mělo směřovat k naplnění těchto představ – hlavně nemít problémy se záchranou, dále v každém zápase vydat vše co v hráčích je a v neposlední řadě bavit diváky, kteří si najdou cestu na zápasy fotbalistů SK.

Už přípravná utkání naznačovala, že tyto předpoklady je tým schopen naplnit. Vydařený vstup do soutěže hráče nabudil a výsledkem byla velice úspěšná podzimní část, ve které Kopistští získali třiadvacet bodů a obsadili čtvrté místo. Následoval zasloužený odpočinek, který posloužil i k doléčení drobných šrámů a hlavně měl v hráčích vzbudit i novou chuť do fotbalu. Celý kádr se s obrovskou vervou vrhl do přípravy. Účast na trénincích byla velice dobrá a výsledky zimních přípravných střetnutí signalizovaly, že jdeme po správné cestě. To už trenérský tandem rozšířil Ivo Plzák, který udělal kus poctivé práce s gólmany a i do celé přípravy vnesl mnoho dobrých nápadů.

Do jarních bojů šly Kopisty s přáním navázat na dobrý podzim a stanovené cíle zůstaly nezměněné, i když starosti se záchranou byly velice záhy vyloučeny. Nadále byl předváděn, až na malé výjimky, jako např. v Jirkově či doma s Březnem, dobrý fotbal, který hráčům a trenérům přinášel uspokojení a fanouškům snad i trochu radosti. Vždyť kopaná se hraje o body a těch mužstvo získalo 44, což stačilo na sedmé místo a jejím kořením jsou góly, kterých hráči nastříleli třiašedesát, což byl druhý nejvyšší počet ze všech mužstev v B. skupině. Dalším pozitivem je, že z devětadvaceti hráčů, kteří se objevili v barvách Kopist je několik dorostenců a to je investice, která se snad jednou vrátí.

K ukončení úspěšné sezóny se trenér Veverka vyjádřil těmito slovy: “Závěrem musím ocenit práci výboru fotbalového oddílu. Poděkovat sponzorům, za jejich pomoc, především u mládežnických týmů, dále rodičům všemožně pomáhajícím při výchově mladých fotbalistů, divákům za podporu a všem hráčům za reprezentaci našeho klubu SK Kopisty.“