Mostecký fotbalový klub (MFK) v zimě změnil trenéra. Z postu obránce se za postranní čáru posunul zkušený zadák Rostislav Broum, ale body to v prvním jarním kole bohužel nepřineslo. MFK v sobotu dopoledne padl na umělé trávě ve Velebudicích s Hostouní 0:1, když se ve 22. minutě prosadil Vašák. Souš v prvním jarní kole doma hostila Kladno a to si odvezlo vítězství 3:1. Jedinou trefu domácích obstaral ve druhém poločase Christof. Hosté po první polovině střetnutí vedli 3:0.

První jarní zápas budou chtít hodit za hlavu i fotbalisté Horního Jiřetína, kteří v rámci krajského přeboru cestovali do Bíliny a tam padli 1:2. Slavit se naopak bude v Litvínově, který do jara vstoupil s omlazeným kádrem a vybojoval doma výhru 2:0 nad Hrobci. Prosadil se zkušený Polomský a Longauer.

Odvetná část sezony začala i pro divizní fotbalistky Souše a těm se narozdíl od jejich mužských kolegů dařilo skvěle. Doma si poradily s Postoloprty 3:0. Drahé to bude mít Denisa Polívková, která zaznamenala čistý hattrick.