„Věděli jsme, že Třinec doma ještě nevyhrál a body nezískává. Snažili jsme se držet balón a po chybách v defenzívě jsme se dostávali do situace, kdy nás Třinec přehrával. Myslím si, že první půle odpovídala tomu nerozhodnému výsledku. Do druhé půle jsme šli s cílem rozhodnout nějakým brejkem, pokořit obranu soupeře, což se nám nepodařilo. Domácí si vytvořili nějaké šance, které neproměnili. Bohužel pro Třinec zápas skončil remízou. Pro nás je remíza venku dobrá, ale už těch remíz je hodně a chtěli bychom bodovat naplno. Zápas měl svůj náboj, kvalitu a nasazení," řekl pro třinecký fotbalový web mostecký kouč Pavel Chaloupka. Třinci se v domácím prostředí nedaří. Na kontě měl před Mostem tři porážky.

„Já jsem zklamaný. Po třech porážkách jsme chtěli bodovat naplno. Není náhoda, že Most nedostává branky, protože mají vynikajícího gólmana a dobře organizovanou obranu, navíc se nebojí chodit ve větším počtu na útočnou polovinu soupeře. My jsme měli největší problém kolem dvacáté minuty, kdy tam bylo obrovské množství standardek, které dobře kopali. Každopádně si myslím, že za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát. Tlak na soupeře byl větší, měli jsme tři šance – Wojnar, Gulajev, Lisický a Malíř. Střelu Malíře vytáhl fantasticky gólman soupeře. Měli jsme tam několik centrů, ale při troše smůly jsme mohli i prohrát, jak to Čelůstka namazal hlavou. Fotbal už je takový. Snad i diváci viděli, že hráči se snažili odevzdat maximum. Byl to jiný zápas než ty tři předchozí," řekl třinecký trenér Pavel Hajný.

Mostečané se v dalším kole druhé nejvyšší soutěže představí na domácím trávníku, kde budou hostit exligový tým Českých Budějovic. Most je v šestnáctičlenné tabulce druhé ligy na osmém místě, kde má dvanáct bodů.