FK SIAD Souš zvítězila na Střekově

K utkání 7. kola krajského přeboru zajíždělo mužstvo FK SIAD Souš na půdu bojovného týmu TJ Střekov a tady se začala lámat nepříjemná tradice úvodu soutěže.

18.9.2007

Zda budou body také doma zjistí v sobotu. Na Souš přijede tým Modré.Foto: DENÍK/Václav Veverka

Střekov – Souš 1:2 (1:1)
Hosté nastoupili do utkání s cílem protrhnout černou sérii. To se jim také povedlo. Ale popořadě. Soušští hráči vstoupili do utkání výborně. Domácí byli zatlačeni na vlastní polovinu hřiště, kdy je překvapila dobrá kombinační hra i na tak malém hřišti, které na Střekově mají.
Bohužel v 7. minutě udělal brankář Pechar fatální chybu, kdy si lehký centr ze strany srazil do branky – 1:0. Soušští se rychle oklepali a do šancí se dostávali postupně Veselý a Wagner. Zejména Wagnerova šance byla jednoznačně branková, kdy do pokutového území domácích pronikl Kovář a jeho přesný centr po zemi našel právě dobíhajícího Wagnera, ale ten trefil pouze ležícího brankáře domácích.
To končila 12. minuta utkání. V 16. minutě bylo vyrovnáno, kdy branku vstřelil z přímého kopu Walter – 1:1. Soušští předváděli stále pěknou kombinační hru, ale své šance nedokázali využít ke vstřelení branky. Domácí se dokázali prosadit pouze z rychlých protiútoků. Ve 36. minutě se do brankové příležitosti dostal domácí útočník, ale Pechar mužstvo tentokráte podržel a střelu kryl. Do poločasu se nic již podstatného nestalo a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s cílem strhnout vítězství na svou stranu. V 63. minutě se do dobré šance dostal Kovář, ale domácí brankář jeho střelu kryl.
Do podobné příležitosti se dostal i Veselý, který z hranice malého pokutového území místo přímé střely volil kličku, ale to již domácí beci stačili šanci zmařit. To běžela 70. minuta.
V 73. minutě pěkně vystřelil Wagner, kdy jeho střelu domácí brankář stěží vyrazil na roh. V 77. minutě Soušští udeřili. Po tvrdé střele z hranice šestnáctky brankář domácích střelu pouze vyrazil a dobíhající Kovář přesnou nahrávkou před osamocenou branku našel Veselého a ten vstřelil druhou branku hostí – 1:2.
Domácí se po obdržené brance vrhli do útoku, což se otevřel prostor k rychlým protiútokům. V 85. minutě unikl Kovář, ale jeho přesná střela skončila pouze na tyči domácí svatyně a dobíhající Wagner již neměl sílu obstřelit brankáře. V 89. minutě střílel Hanzlíček, ale jeho střela těsně minula branku.
Bojovné utkání skončilo třemi minutami nastavení a Soušští si konečně připsali plný bodový zisk v této sezóně.

Sestava FK SIAD Souš: Pechar L. – Novotný J., Giampaoli K., Palkoska P. Walter T. – Popelka V. (75. Brisuda J.), Wagner V., Hanzlíček Z., Pressl T. (85. Randa D.), – V. Kovář M., Veselý M. (90. Fidler O.).
Trenéři: Scheithauer Jan, asistenti: Vozár Jiří a Giampaoli Karel.
Vedoucí mužstva: Novák Josef, masér: Türb Petr.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči, řezači plamenem a páječi SVÁŘEČ - PŘÍPRAVÁŘ - ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: SVÁŘEČ - PŘÍPRAVÁŘ - ZÁMEČNÍK, POŽADUJEME:, - učební obor zámečník / svářeč nebo odpovídající praxe, - orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, - výhodou svářečský průkaz CO zk. 135 MAG, 111 el. obl., pálení autogenem, - pro osobní setkání životopis s sebou, NÁPLŇ PRÁCE:, - odborné svařování a montáž komponentů, zámečnické práce, - odborné sestavování kovových dílů a částí stavebních konstrukcí a montáž do stavebních celků, - přípravné sváření (heftování) a jednoduché svářecí práce - pokud máte základy a chuť na sobě pracovat , Zaměstnanecké výhody: dlouhodobá pracovní perspektiva, prémie dle odvedené práce, stravenky 120,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní připojištění , HLÁSIT SE: Poupětová Soňa, e-mail: hr@posmayspol.cz, osobně na adrese Dělnická 21, Velebudice, 434 01 Most. Pracoviště: Posmayspol s.r.o.-2, Dělnická, č.p. 21, 434 01 Most 1. Informace: Soňa Poupětová, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 200 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže OPERÁTOR VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13200 kč, mzda max. 15675 kč. Volných pracovních míst: 38. Poznámka: OPERÁTOR VÝROBY, - obsluha poloautomatizované linky, - zkušenost s prací ve výrobě, manuální zručnost, Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dovolenou, dopravu, plné využití prac.doby, stravenky, 13. mzda, HLÁSIT SE: Renata Chudáčková tel.:720 978 148, 415400152, email: chudackova.renata@recticel.com, osobně pouze po telefonické domluvě, je potřeba přihlásit se do náboru. Pracoviště: Rai most s.r.o.-1, 435 01 Havraň. Informace: Renata Chudáčková, +420 720 978 148,415 400 152. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ, Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, výpis z RT, HLÁSIT SE: p. Jánská tel.: 775 030 258, osobně každé úterý od 10.00 - 13:00hod. v hotelu Domino. Pracoviště: Ospro production, s.r.o.- rai most, 435 01 Havraň. Informace: Iveta Jánská, +420 775 030 258. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 13 500 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: ZEDNÍK, Požadujeme zkušenost a praxi se zateplováním budov a tvorbou fasády., HLÁSIT SE: Kabatsiy Vasyl, tel.: 776370495 - volat 9:00 - 15:00hod Po - Pá, email: mariamykyta@gmail.com. Pracoviště: Šapip s.r.o.-2, 434 01 Most 1. Informace: Vasyl Kabatsiy, +420 776 370 495.

Obránce Jakub Suchánek pomůže Litvínovu.

Litvínovu pomůže v obranných nesnázích jihlavský Jakub Suchánek

Tomáš Langhammer se při cyklistice občerstvuje teplým čajem. V té době měl za sebou studené plavání.
7

Langhammer dokončil 40. Ironmana a na „papuče“ nemyslí. „To už bych nebyl já.“

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.