Fotbalisté Souše drtí soupeř v letošním ročníku zimního turnaje Apollo Cup. Její statistiky jsou po šesti kolech lepší než ve stejnou dobu v loňském ročníku. Mostecký deník průběh obou ročníků porovnal.

Loni měla Souš po šesti odehraných kolech na svém kontě 35 vstřelených branek, letos jede tým kouče Romana Vrány podle stejných not a vstřelil 36 branek. Ohromně se ale jeho tým zvedl v defenzivě, v loňském ročníku měli soušští po šesti zápasech v kolonce obdržených branek číslo deset, letos inkasovali pouze čtyřikrát a mají nejpevnější obranou vozbu.

Za zmínku stojí i fakt, že v minulém ročníku ze šesti zápasů Souš dva prohrála. Letos ještě nenašla pokořitele a míří k celkovému vítězství.
Stejně jako loni i letos dokáže Souš soupeřům naložit debakly, za které by se styděli i nezkušení žáci.

V desátém ročníku Apollo Cupu si například Domoušice v pátém kole odvezly potupných patnáct branek, o víkend později pak Souš rozmetla devítkou Ervěnice. Podobně je to i v jedenáctém ročníku a své o tom zatím ví Ervěnice a Kopisty. Ervěnice ve druhém kole dostaly bez nároku 12:0 a Kopisty v šestém 8:0.

Loni byla největším soupeřem Souše chomutovská Lokomotiva, která nakonec i turnaj vyhrála. Letos jí ovšem došla pára a krok drží s partou kolem zkušeného veterána Jana Scheithauera celek Žatce, který doposud také neodešel ze hřiště poražen a hájí druhé místo, kde je jen o skóre horší. Bude válet Souš až do konce turnaje?