FK SIAD Souš B – Černovice 5:5 (2:3)
Černovičtí fotbalisté vstoupili do utkání o poznání lépe. Od úvodu byli aktivnější a tak neuplynuly ani dvě minuty a poprvé se po radovali ze vstřelené branky po nepřehledné situaci před svatyní domácího Trpálka, kdy se jim podařilo protlačit balón za jeho záda. Hra na obou stranách byla velmi aktivní a vyznačovala se množstvím osobních soubojů, za které sudí Krupka rozdával karty jako v kabaretu. Hra neměla hluchých minut.
V deváté minutě po standardní situaci a hrubé chybě hostujícího gólmana Zvorníka, který neudržel balón v rukavicích, Souš Kratochvílem vyrovnala a začala se více tlačit před bránu.
Dvě minuty poté byl v šestnáctce faulovaný útočník domácích Novák a přišla první penalta. Čermákovu střelu ovšem Zvorník vyrazil se štěstím na břevno a stav zůstal stejný, ale jen do 14. minuty. Přímou střelou pod břevno trestal po rozehrání standardní situace hostující Kuhn a za sedm minut po něm Trpálka hosté opět překonali, tentokrát z brejkové situace – 1:3. Trestat z penalty mohli domácí znovu ve 27. minutě a Čermák tentokrát Zvorníkovi nedal šanci – 2:3.
Vše ale po poločase strhl na stranu aktivních hostů Niš, kterému přišla přihrávka z křídla od Pomajsla, který sám mohl zakončovat, ale pojistil situaci domácími nekontrolovanou přihrávkou na volné černovické tykadlo Niše.
Aktivní hra na obou stranách přinášela žluté karty a dokonce čtyři červené tresty. Pod sprchy se tak předčasně poroučeli za Souš Jedlička a potom také Novák.
Domácí v devíti těžko přistupovali ke kombinační hře soupeře, který hrál v té době o deseti (do sprch šel za likvidační faul hostující Pelc) a hosté díky čerstvému Jindrákovi dokázali dát na 2:5. Přesto se Souši podařilo rychle stahovat náskok hostů. Ve druhé půli vrhala téměř vše do útoku a hosté betonovali.
Po rozehrání rohového kopu trefu slavil Beneš a snížil na 3:5, po něm zásah přidal pár minut před koncem ještě Čermák.
Síly rozhodčí na obou stranách vyrovnal vyloučením Pomajsla. Chvíli před tím se před vlastní branou zranil jeden z domácích hráčů a trenér Souše měl na střídačce k dispozici už jen druhého gólmana Pekaře, který na dovolení rozhodčího oblékl dres zraněného a šel se fotbalově rvát.
Velmi sympaticky Souš pár chvilek před koncem nevěšela hlavu. Šanci vycítila především kvůli nepřesvědčivému gólmanovi Zvorníkovi, který minimum balónů po střelách udržel v rukavicích. Domácí nic nevzdali a doslova jezdili za vyrovnáním po zadku a ono opravdu přišlo. Vyrovnání zajistil před závěrečným hvizdem Beneš a body se tak poprávu v dynamickém zápasu dělily.
Sestava FK SIAD Souš B: Trpálek, Vrána P., Gabriš, Beran, Kratochvíl M., Jíra, Bayer, Čermák, Kratochvíl F., Jedlička, Novák.
Střídali: Vrána L., Beneš, Pekař.