Souš – Neštěmice 2:4 (1:2)
Skóre zápasu se začalo měnit brzy po úvodním hvizdu. V sedmé minutě se po centru ze standardní situace nejvýše do vzduchu vyšrouboval hostující Habrdle, hlavou obloukem přehodil domácího brankáře Pechara a rozveselil barvy Neštěmic – 0:1.
Souš na úvodní úder hostů hned odpověděla minutu po inkasované brance. Walterovi přišel z pravé strany hřiště krásně načechraný centr, který hráč pohodlně hlavou doprovodil za hostujícího brankáře – 1:1. Domácí se v této části utkání více prosazovali, ale k navýšení skóre jejich snažení nevedlo, a tak udeřili opět hosté.
V osmnácté minutě střílená přihrávka Neštěmic našla kopačku hostujícího Kubačky a ten upravil poločasové skóre na 1:2 z pohledu domácích. Ve dvacáté osmé minutě šel ze hřiště zraněný Zaspal, kterého nahradil Popelka. Do poločasového hvizdu se již nic důležitého nestalo a Souš šla do kabin za stavu, který se dal ještě korigovat.
V úvodu druhé půle posadily Neštěmice Souš na ofenzivní kolotoč.
Hře ve středu hřiště skvěle vládl hostující Václav Budka – jinak osmatřicetiletý fotbalista, který během
svojí bohaté hráčské kariéry oblékal dresy mistrovské Sparty, belgického Lokerenu a dalších ligových týmů. Tvořivý středopolař byl v minulosti několik sezón spoluhráčem reprezentačního ostrostřelce Jana Kollera. Ve čtyřicáté sedmé minutě Neštěmice ve třech přečíslily domácí obranu, ve které zůstal jen osamocený Giampaoli a mohly pohodlně překonat domácího Pechara, jejich šanci ovšem zmařili rychle se vracející hráči Souše. Na neproměněnou šanci hostů minutu po tlaku odpověděl soušský Popelka, který využil chyby stoperů Neštěmic a srovnal stav na přívětivých 2:2. Souš mohla dokonce v 63. minutě jít díky nařízené penaltě do vedení, tu ovšem hráči zahodili a míč skryl v rukavicích brankář. Neštěmice na neproměněnou penaltu odpověděly individuální akcí, zakončující hráč ale jen zbrkle pálil do Pechara. V osmdesáté první minutě přišla chvíle i pro bezchybně hrajícího Budku. Ten z přímého kopu tvrdou ranou přestřelil zeď, Pechar vyrážel jen do břevna a míč nakonec skončil za jeho zády – 2:3. Souš v tuto chvíli vrhla vše do útoku, aby zkusila uloupit alespoň bod. Čtyři minuty před koncem oslabil domácí červenou kartou Walter a pojišťovací ránu minutu před koncem zasadil čerstvý Hejna, který lobem přehodil Pechara a zakončil do prázdné branky. Neštěmice si tak odvezly tři body.
Sestava FK SIAD Souš: Pechar, Zaspal, Vrána P., Giampaoli, Novotný, Pressl, Hanzlíček, Walter, Balín, Wagner, Kovář.
Střídali: Popelka, Veselý.