Havraň – Meziboří 4:1 (2:0)
Po úvodním výkopu se domácí hráči snažili o kombinační hru, hosté spoléhali na rychlé protiútoky. I na těžkém terénu slavila úspěch taktika Havraně. Ta byla od počátku nebezpečnější a vytvořila si o mnoho více brankových příležitostí nežli soupeř z Meziboří.
Domácí zahrávali také celou řadu standardních situací a právě po jedné z nich se ve dvacáté minutě prosadil hlavičkující Bořík.
Domácí měli záhy příležitost na zvýšení vedení, kdy byl v pokutovém území faulován výborně hrající Hortig, penaltou však pohrdl Remuta.
Havrani se v závěru první půle naskytla také druhá penaltová příležitost, když jeden z hostujících obránců zahrál nešťastně rukou.
K míči se tentokrát postavil Hurčík, který nezaváhal a Havraň si tak do kabin odnesla dvoubrankové vedení.
Velmi brzy po úvodu druhé půle stál na konci nádherné kombinační akce Remuta, zvýšil na 3:0 a definitivně tak zlomil odpor hostů. Havraň si v druhé půli svůj jasný náskok s přehledem hlídala a povedlo se jí ho také zvýraznit, když se opět hlavou prosadil domácí středopolař Bořík. Hlavní rozhodčí v poslední minutě nařídil třetí penaltu v zápase, tentokrát jí však kopali Mezibořští, kteří tak zmírnili konečný výsledek na 4:1.