Mělo to být povinné vítězství druhého celku tabulky nad třináctým, že to ale bude taková kanonáda, to neočekával nikdo, protože se Souš prezentovala v uplynulém období velmi dobrými výkony a měla za sebou šňůru pěti zápasů bez porážky.

Domácí ale nastoupili ve velké pohodě, hráli svůj kombinační fotbal a svého soupeře doslova rozmetali po hřišti. Kanonádu načali domácí hned v úvodu.

V první minutě se totiž hlavou po centru prosadil Pavel Svoboda a o minutu později byl úspěšný Hyka přímo z rohového kopu.

V závěru první části se pak trefili Kurel s Kotišem a o přestávce tak bylo prakticky rozhodnuto.

Hosté nehráli špatný fotbal, ovšem na ve velké pohodě hrající domácí to nestačilo a ve druhé části ještě inkasovali tři branky. Nejprve byl přesný Kessler a poslední dva zásahy si připsal střídající M. Vichterey.

Fakta zápasu:
Branky: Pav. Svoboda, Hyka, Kurel, Kotiš z PK, Kessler, M. Vichterey 2. ŽK: 3:3. Před 260 diváky řídil Dvorský.