„Nezbývá nám než bojovat, bojovat a konečně urvat nějaké body,“ říká kouč Souše Jan Scheithauer.
Situace by zřejmě byla jiná, kdyby kostra družstva byla stejná jako v minulém ročníku. Ale trenér se bohužel už nemůže spolehnout na rychlonožku Škultétyho, řízného Bartoše, forvarda Havla nebo tvořivého Schoře, kteří ještě na jaře v týmu působili a svou hrou pomáhali výsledkům.
Je teprve začátek soutěže, takže těžko hodnotit, ale úvodem se nedaří. Máte nějaké plány, co s tím dělat, nebo co popřípadě změnit?
Toto prakticky řešíme týden co týden. Máme mladé hráče a ne všichni ještě uzráli pro krajský přebor, ale musíme bojovat, bojovat a nějaké body konečně urvat.
Je to jen můj názor ze zápasů, co jsem viděl. Možná by to chtělo tak tři nebo čtyři hráče pro osvěžení řad.
Já mluvím tak o pěti, šesti nových, zkušených hráčích. Chceme se samozřejmě zachránit. Uvidíme zda se nám do zimy podaří nějaké body získat a začít situaci řešit. Je také dost možné, že vyhrajeme a vše se zlomí. V posledním utkání se Štětím jsme měli i smůlu. Nastřelili jsme tyč a břevno.
Neuvažoval jste o návratu na trávník v pozici hrajícího trenéra? Minulý rok ještě pod koučem Chladem jste aktivně hrál.
Zrovna včera po té prohře se Štětím jsem o tom uvažoval. Ale akorát bych se tam klukům jako trenér připletl a také s nimi trénovat v pozici trenéra, takže to asi ne. Věřím, že se nám podaří do zimy zabodovat a situaci zvrátit.