S šéfem mosteckého klubu o změnách v kádru a plánovaných přestupech

„Nové angažmá si hledají Vaniak, Pikl, Zbončák, Macek a Jendruščák,“ připustil šéf klubu Petr Kabíček, který je momentálně s týmem na soustředění v Itálii.

O rychlonohého útočníka Petra Jendruščáka projevilo zájem vedení Českých Budějovic, vydá se útočník za svým kamarádem Vozábalem? „Zájem Budějovic opravdu je. Petr u nich bude 14 dní trénovat a pak se uvidí,“ řekl Kabíček.

Opačně se vyvinula situace u kanadského obránce Hainaulta, který byl blízko k angažmá v bundesligovém týmu Hansa Rostock. Jenže z přestupu sešlo. „Hainault se v semifinále Zlatého poháru zranil a nemohl tak nastoupit na vstupní zdravotní testy,“ vysvětlil šéf Mostu a dodal: „Nyní musí podstoupit drobný operační zákrok, ale nemělo by to být nic vážného.“

A jak se situace vyvinula u obránce Petra Johany, který toho zatím v Mostě kvůli vleklému zranění moc nenahrál? „O Petra máme zájem. Nabídli jsme mu prodloužení smlouvy, ale on se stále pokouší sehnat zahraniční angažmá,“ prozradil Kabíček a umocnil tak spekulace o Johanově dohodě s druholigovým německým Achenem, kam přestoupil i ligový kanonýr Pecka z Mladé Boleslavi.