Jak hodnotíte uplynulou sezónu?
S celkovým umístěním v tabulce spokojeni být nemůžeme, protože naším cílem bylo umístění do pátého místa v tabulce. S podzimní částí jsme byli velice spokojeni. Tým pracoval výborně a předváděl moderní, útočný fotbal, jehož výsledkem bylo krásné třetí místo v tabulce. Perfektní utkání jsme sehráli s favority soutěže, když z Bíliny jsme přivezli bod za remízu 2:2 a ze Žatce dokonce tři body za vítězství 0:1, když jsme se stali prvním týmem, který je porazil. S jarní částí už být spokojeni nemůžeme. Nedařilo se nám naplňovat naše představy o předváděné hře a až na pár povedených zápasů bylo pro nás jaro neuspokojivé.
Jak se vám s hráči pracovalo?
Celou sezónu odstartovalo velmi dobré soustředění v Rumburku, které bylo odrazovým můstkem k velmi dobrým podzimním výkonům. Celou tuto část hráči pracovali s nesmírným úsilím, což se také projevilo ve výsledcích. Po těchto výsledcích přišlo uspokojení, které přineslo nezdravé sebevědomí, že již vše umí a my jim zbytečně vytýkáme chyby. Toto bylo také příčinou jarních špatných výsledků. Do nich se také projevila četná zranění a onemocnění hráčů. Pozitivem jara bylo to, že si hráči uvědomili, že bez dobrého přístupu k tréninku nemůžou přijít ani dobré výsledky. Kladem a překvapením pro nás bylo postupné zabudovávání hráčů ze starší přípravky do týmu. Jejich snaha a přístupy v zápasech jsou pro nás příslibem, že hráči budou v příští sezóně hodnotnou náhradou při doplnění mužstva.
A plány do budoucna?
Protože do mužstva dorostu nám odchází tři hráči a ročníkové složení mužstva bude optimální, tak naše cíle budou pokud možno ty nejvyšší. Rádi bychom se pohybovali v tabulce maximálně do čtvrtého místa.